De politie zoekt een jongen die rijdend op een fatbike meerdere vrouwen zou hebben betast in Deventer. Er zijn zes meldingen en aangiften binnengekomen van vrouwen die in juni en juli slachtoffer van hem zeggen te zijn geweest.
De jongen zou vijf van de zes keer op een fatbike hebben gezeten toen hij de vrouwen betastte, de zesde keer was hij aan het lopen.
Hetzelfde signalement
De meeste vrouwen werden ’s avonds lastiggevallen, bij twee van hen gebeurde dat in de ochtend. Omdat alle vrouwen hetzelfde signalement geven, gaat de politie ervan uit dat het om één en dezelfde dader gaat.
De verdachte wordt geschat als een jongen van tussen de 15 en 20 jaar oud, met een tenger postuur en donker haar. Enkele keren droeg hij een zwarte trui met een capuchon over zijn hoofd.
De politie vraagt getuigen en eventuele slachtoffers die zich nog niet hebben gemeld om contact op te nemen.