Kaatsheuvel – De hulpdiensten werden maandagmiddag opgeroepen voor een onwel geworden zwangere vrouw in de Efteling.
De melding van de onwelwording kwam rond 11.45 uur binnen op de meldkamer. Volgens een woordvoerder van de Efteling was iemand onwel geworden bij pannenkoekenrestaurant Polles Keuken, schrijft Looopings.nl.
De zwangere vrouw zou onwel geworden zijn nadat ze drugs had ingenomen bij de rookzone, melden diverse bronnen. De vrouw is met spoed per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Tilburg. De arts van de traumahelikopter ging mee in de ambulance ter ondersteuning.
De politie heeft een man meegenomen die verdovende middelen in zijn bezit had. Mogelijk heeft hij iets met de situatie te maken. De politie doet verder onderzoek.
Uit voorzorg is de rookzone, gelegen bij de zijingang van het Sprookjesbos, een tijdje dicht geweest. De Efteling-voorlichter heeft geen informatie over hoe het nu met het slachtoffer gaat.